Mon-Fri 09.00 - 19.00 +37067928115

Apie


Vestuvių fotografas Kaune

Sveiki, esu Deividas Kvederys – vestuvių fotografas iš Kauno, dirbu visoje Lietuvoje bei užsienyje. Savo darbo dėka pamačiau gražiausias Lietuvos vietas, sunku būtų suskaičiuoti kiek kilometrų teko nuvažiuoti per 13 vestuvių fotografavimo metų. Esu labai dėkingas už šią galimybę geriau pažinti savo šalį ir jos žmones! Dievinu keliones todėl fotografuoju vestuves ir užsienyje, egzotiškiausia vestuvių vieta buvo Kuba, nors dažniausiai tai įvairios Europos valstybės.
Savo praktikoje nufotografavau apie 400 vestuvių, didžiausioje šventėje teko fotografuoti ~150 žmonių, mažiausioje 2 🙂 sutikau daug skirtingų porų, patyriau įvairiausių ir netikėčiausių situacijų. Ne kartą teko vežti jaunuosius savo mašina, kai jų netikėtai sugriūdavo. Teko fotografuoti vakarinę dalį žvakių šviesoje, kai dėl audros dingo elektra. Taip pat fotografuoti tris vestuves iš eilės kai buvo rekordinis karštis +32/+35, bet prisimenu ir šalčiausias vestuves kai termometras rodė -21. Išmokau visada viską ramiai priimti ir prisitaikyti prie esamos situacijos. Ko negali pakeisti, – susitaikyk ir judėk toliau!

Savo žiniomis ir patirtimi visada pasidalinu su jaunaisiais, kad patogiai ir sklandžiai galėtumėte susiplanuoti vestuvių dieną. Dažnai jaunieji jaudinasi dėl fotosesijos, bet visus galiu nuraminti, kad tikrai nėra ten nieko baisaus ar sudėtingo. Fotosesija yra mano darbas, jūsų užduotis atsipalaiduoti ir kartais manęs paklausyti ką ir kaip reiketų daryti geriausiam rezultatui pasiekti.

Vestuvių dieną man svarbu nuo pirmos akimirkos užmegzti ryšį su jumis, tapti jūsų draugu, skleisti gerą nuotaiką, nesukeliant įtampos. Vestuvių fotosesija dažnai visiems būna pirmoji fotosesija gyvenime, tai natūralu jausti jaudulį, bet tai trunka tik pirmas keletą minučių, kol priprantate būti šalia fotografo.

Visą dieną fotografuojamas vestuvių reportažas, kai nesikišama į įvykių eigą (bendraujant su artimaisiais, ceremonijos, sveikinimų metu ir pan.), kai vyksta fotosesija aš jums viską pasakysiu ką ir kaip daryti, kur ir kaip eiti, kur žvilgsniai, rankos ir t.t. Viskas priklauso nuo poros kiek viskas bus kontroliuojama. Kartais būna porų, kurias reikia tik nukreipti kur graži šviesa ir viskas, – tik spėk „gaudyti“ kadrus.
Bet dažniau tenka dirbti su mano instruktažu, tad tikrai nesijaudinkite ir nesukite galvos, kaip ten reikės fotografuotis ir ką daryti – tai mano darbas! Visos poros skirtingos ir tai yra nuostabu!

Nuoširdžiai laukiu kiekvieno naujo sezono, kad galėčiau susipažinti su jumis!

Jūsų vestuvių fotografas,
Deividas Kvederys
FotoPasaka